ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 04.03


"Гогольфест" уперше відбудеться в Полтаві

"Гогольфест" відбудеться у Полтаві у липні цього року. Про це стало відомо у вівторок, 3 березня, під час засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА. 

Фінансування фестивалю ще має підтримати депутатський корпус обласного центру.

На обговоренні колегії заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко сказала: "Сподіваюся, цей фестиваль стане популярним у регіоні. Доречно, що він відбудеться на духовній батьківщині Миколи Гоголя. Вважаю, він надихне всю Україну".

ГОГОЛЬФЕСТ – щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Протягом десяти років фестиваль проходив у Києві й збирав навколо себе творчих людей. Фестиваль створює майданчик для комунікації між митцями різних сфер, між українськими та іноземними формаціями в усіх видах мистецтва. Вже кілька років фестиваль проводиться на теренах різних міст України.

Таку ідею пояснив директор фестивалю Максим Демський: "Основна задача фестивалю – об'єднання України і тих процесів, тих мистецьких експериментів, які в першу чергу налаштовані на об'єднання, ми хочемо аби відбувався діалог між містами".

культура, мистецтво, фестиваль, влада, Гогольфест, анонс

За темою:

  • У Полтаві чекають рішення Мінкульту щодо перенесення пам'ятників
  • Обласна філармонія запрошує на концерти: репертуар на червень
  • Полтавські музеї у четвер можна відвідати безоплатно
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.