ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 12.09


"Голден Дерріку" видали 16 ліцензій на розробку полтавського газу

Державна служба геології та надр України видала 16 ліцензій на розробку газового родовища в Полтавській області газодобувної компанії "Голден Деррік", 33% акцій якої належить державній компанії НАК "Надра України".

Депутат Полтавської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олег Діденко  заявив Фактам про те, що для регіону це подія, на яку довго очікували.

Це довгостроковий проект, про реалізацію якого вже давно велися переговори і нарешті ми бачимо плоди спільних зусиль обласної адміністрації, профільних відомств і приватних компаній. Сьогодні Полтавська ОДА готова надавати всебічну підтримку інвестору, який проводитиме вишукувальні та газодобувні роботи. Наш регіон і Україна в цілому неодмінно виграють від цього проекту,

– заявив Олег Діденко.

Він зазначив основні переваги в реалізації цього проекту для самої Полтавщини.

Видобуток українського газу дозволить вирішити не тільки глобальні питання енергобезпеки країни, працюючи на внутрішній ринок, але і дозволить локально створити навколо родовища в Полтавській області нову інфраструктуру, робочі місця, дороги, поповнення місцевого бюджету. Внесок кожного в тій чи іншій мірі сприяє економічному зростанню країни,

– підсумував Олег Григорович.

 

Нагадаємо, в першому півріччі 2017 року в Україні було видобуто 10,3 млрд кубометрів газу, що на 300 млн кубометрів, або на 3% більше, ніж у першому півріччі 2016 року.

видобуток, газ, Голден Деррік

За темою:

  • На Полтавщині розпочали пошуки нових покладів нафти і газу
  • У трьох мікрорайонах Полтави з 26 лютого не буде газу
  • На Червоному шляху через зсув грунту немає газопостачання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.