ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:53 24.03


Голова облради заплатив за святковий кліп гроші із власної кишені

Голова облради Полтавщини Олександр Біленький заплатив за роботу операторів, які створювали кліп "Чому квіти не в’януть", власні 4500 гривень. А показали його "у межах програм висвітлення діяльності обласної ради".

Кліп, який став на Полтавщині інформаційною "бомбою", побачив світ напередодні свята жінок - 6 березня. На офіційній сторінці Біленького лише в одній із популярних соцмереж — більше 10 тисяч переглядів. Знімали відео у краєзнавчому музеї.

На виготовлення відеопривітання жінок Полтавщини головою та депутатами Полтавської обласної ради кошти з обласного бюджету не витрачалися. Розміщення відеопривітання на місцевих телекомпаніях здійснювалося у межах програм висвітлення діяльності обласної ради. Робота операторської групи (4500 гривень) та розміщення привітання на рекламних площах у Полтаві (2447 гривень) , були сплачені з особистих коштів голови обласної ради Біленького О.Ю.,

 — йдеться у відповіді Полтавської обласної ради.

Про це йдеться у відповіді Полтавської обласної ради на запит "Доступу до правди".

Відеоматеріал було записано за партнерського сприяння телерадіокомпанії "Лтава" та відомого далеко за межами Полтавщини вокально-інструментального ансамблю "Краяни", що представляє обласну філармонію.

влада, облрада, Олександр Біленький, музика, кліп, гроші

За темою:

  • На Полтавщині вшанували пам’ять полеглих героїв
  • Полтавська ОВА оприлюднила адреси Пунктів незламності
  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.