ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 21.05


Голова ОДА Синєгубов заробив 37 тисяч за квітень

Очільник Полтавщини Олег Синєгубов заробив за квітень 37 тисяч гривень - це один із найнижчих показників серед голів обласних адміністрацій в Україні.

Менше Синєгубова заробили у квітні лише нові очільники Закарпатської ОДА Олексій Петров та Івано-Франківської - Віталій Федорів. Новопризначений голова Закарпатської ОДА Петров приступив до виконання обов'язків 23 квітня, тому йому було нараховано лише 13 494 грн. Віталій Федорів, який був призначений головою Івано-Франківська ОДА на день пізніше від свого закарпатського колеги, має лише 11 60 грн нарахувань до зарплати, йдеться в матеріалі порталу "Слово і діло".

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою зарплати керівників та членів виконавчих органів, членів наглядових рад державних компаній на час карантину обмежили до 10 мінімальних, тобто максимум до 47 230 гривень.

Додамо, що невідомо скільки Олег Синєгубов отримав зарплатні у березні. У квітні очільник Полтавської ОДА та його колега з Київщини Василь Володін не надали відомостей про свою заробітну плату у березні. 

Всі дані в графіці отримані шляхом відповідей на інформаційний запит.

влада, гроші, зарплата

За темою:

  • На реконструкцію адмінбудівлі витратять вісім мільйонів гривень
  • Гроші на сортувальний комплекс для Полтави поки що не дають
  • "Полтававодоканал" зобов’язали повернути споживачам зайво нараховані мільйони
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.