ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:46 06.04


Голова ОДА видав розпорядження зробити з трьох управлінь одне

В обласній адміністрації оптимізують власні структури. До обласного управління капбудівництва приєднують два інших — містобудування й архітектури та ЖКГ.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко видав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації. Два управління — містобудування та архітектури і ЖКГ — приєднаються до третього — капітального будівництва.

Об’єднання проходитиме у відповідності до законодавства України та рекомендацій Кабінету Міністрів. Управління містобудування та архітектури і ЖКГ припинять своє існування. Після цього їхнє майно, права та обов’язки перейдуть до УКБ, інформує прес-служба Полтавської ОДА.

Ми розуміємо відповідальність, яка лягає на наше управління. Але в той самий час, є й чітке розуміння важливості цих процесів. Це значно спростить дуже багато робочих моментів — і для громадськості, і для адміністрації

— сказав начальник управління капбудівництва Тимофій Голбан.

Виконання розпорядження щодо упорядкування структури ОДА контролюватиме особисто Валерій Головко. В ОДА обіцяють, що процес об’єднання займе два місяці. Якщо у кредиторів є вимоги до управлінь, які припиняють свою діяльність, вони мають пред’явити їх у цей строк.

 

ОДА, влада, оптимізація, Валерій Головко, Тимофій Голбан

За темою:

  • Виробник текстилю на Полтавщині ухилявся від сплати податків. Але недовго
  • Жителі Алмазного залишилися без гарячої води
  • Родині загиблого Героя передали медаль "За мужність"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.