ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:31 28.01


Голова ОДА хоче, щоб на Полтавщині працювали китайські будівельники

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зустрівся із представниками китайської корпорації Haisum Engineering. Вони хочуть брати участь у капітальному ремонті дорожної мережі області, будівництві нових підприємств. Головко - не проти.

Сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся із представниками китайської державної корпорації Haisum Engineering. За словами Головка, китайці зацікавлені у створені спільних підприємств, співпраці на рівні муніципалітетів, у агропромисловому секторі, капітальному ремонті дорожної мережі області, будівництві нових підприємств.

У своєму дописі на сторінці у Фейсбук Головко зазначив:

Під час розмови китайські партнери не приховували, що готові взяти участь у конкурсах та тендерах з реалізації інфраструктурних проектів у області. Домовилися, що до квітня, коли представники компанії Haisum Engineering приїдуть до України знову, будуть обговорені та підготовлені всі пункти меморандуму про співпрацю і запропоновані на розгляд готові проекти.

Однак під дописом керівника ОДА майже одразу почали з'являтися негативні дописи.

Корпорація Haisum Engineering базується у Шанхаї, має 11 дочірніх компаній у Китаї, а працює в країнах Південної та Південно-Східної Азії, Європи, Середнього Сходу та Латинської Америки.

Компанія реалізує велику кількість об'єктів у сфері реабілітації та модернізації ЖКГ та інфраструктури і має можливість залучати кошти Інвестиційного банку Китаю.

Цікаво, що сьогодні ж представники компанії провели аналогічну зустріч із мером Києва Віталієм Кличком.

Лесь ГАВРИЛОВ

переговори, Головко, інвестиції, Китай

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.