ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 25.04


Голова ОТГ з Полтавщини звинуватив нардепа Кулініча у тиску на ОДА

Голова Опішнянської громади Микола Різник звинуватив нардепа Олега Кулініча у тиску на Полтавську ОДА. Він зацікавлений в розширенні території Зіньківської ОТГ, щоб скупити землі для свого бізнесу.

Як повідомляє Суспільне Полтава, Микола Різник стверджує, що Олег Кулініч вплинув на зміни у перспективному плані формування громад Полтавщини.

Йдеться про приєднання Кирило-Ганнівської сільради до Зіньківської ОТГ, замість Опішнянської.

"За методикою, обидві (Ставківська і Кирило-Ганнівська сільради) мали приєднатися до Опішнянської ОТГ, а не до Зіньківської. Так мало бути, бо туди ближче, там є всі умови, це раціонально економічно і найголовніше – так хотіли люди. Ми про це писали неодноразово. Ми брали участь у різних засіданнях, писали десятки листів, їздили до Києва, ходили в Полтавську ОДА. Ми просили, доводили, показували розрахунки, проводили громадські слухання і навіть влаштовували вуличні голосування. 23 квітня дізналися, що місцевий агробарон, шантажуючи владу голосами у Верховній Раді, знову продавив приєднання Кирило-Ганнівської сільради до Зінькова", – пише в Facebook голова Опішнянської ОТГ Микола Різник.

За словами Миколи Різника, 60% жителів Кирило-Ганнівської сільради хочуть приєднання до Опішнянської громади. За це вже проголосували й депутати сільради.

На думку Різника, приєднання Зінькова, звідки родом Олег Кулініч, із Кирило-Ганнівкою дозволить нардепу скупити ці землі.

Тепер голова Опішнянської ОТГ збирається подавати до суду на Полтавську обласну адміністрацію.

Мотивуючи це примусовим приєднанням та нехтуванням думки жителів Кирило-Ганнівки.

Дмитро Лунін, заступник голови Полтавської ОДА відповів: "Згідно з методикою, ОДА подає перспективний план до Кабміну і до Мінрегіону. Ми подали план так, як ми його бачимо. Ми проводили дуже багато нарад з цього питання. План змінювався. Це не остаточний документ. Те, що в Кирило-Ганнівській сільраді 60% хочуть до Опішні, так одне джерело інформації подає. У нас їх було два. Є документ, де 65% хоче приєднатись до Зінькова".

Нагадаємо, Олег Кулініч – народний депутат України 6-7 скликань. Голова депутатської групи "Довіра". У Парламенті – з 2012 року. Є членом Комітету з питань фінансів та групи з міжпарламентських зв’язків. Кулініч народився і живе у Зінькові, що на Полтавщині. Працював водієм в колгоспі. 2001-го заснував сільськогосподарське товариство. Тричі був депутатом Полтавської облради. 

обвинувачення, земля, скандал, Різник, Кулініч

За темою:

  • Сорочинский ярмарок на Полтавщині не відбудеться
  • Атовці написали відкритого листа Президенту проти призначення "токсичного" Кокоєйка
  • "Кокоєйка - до в'язниці"! Так вимагали люди, але на них наплювали
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.