ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 25.01


Голова Полтавської облради Біленький задекларував дві столичні квартири

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький задекларував дві квартири в Києві, які придбав у ТОВ "Будспецсервіс", облігаціями якого він володіє.

Про це сказано в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані Біленького, яку 24 січня опубліковано в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з повідомленням, 16 січня глава Полтавської обласної ради Олександр Біленький придбав право власності на дві квартири в Києві:

  • одне приміщення має загальну площу 91,6 кв. м і коштує 1 557 519 грн,
  • друге, площею 83,3 кв. м, обійшлося чиновнику в 1 426 031 грн.

У прес-службі Полтавської облради відзначили, що гроші за квартири Біленький заплатив ще до обрання на посаду голови облради, а будівництво будинку, в якому придбано житло, почалося в 2014 році і лише зараз будинок зданий в експлуатацію.

Облігації "Будспецсервіс" в кількості понад 22 тисяч штук чиновник і раніше вказував у своїй річній декларації, пише Кg.ua.

Біленькій З 2006 року володіє цілісним комплексом цегельного заводу, розташованого в Гадяцькому районі - ТОВ "Петровсько - Роменський цегельний завод", який коштував на дату набрання майнові права 252,5 тис. гривень.

Крім того,він має  корпоративні права ще ряду підприємств: ТОВ "Спіка", ТОВ "Регіонально-промислова група", ТОВ "Торгово-виробнича компанія "Універсал".

влада, статки, Олександр Біленький, нерухомість, декларація, житло

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.