ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:10 28.11


Голова Полтавської облради розцінив заяву "Нафтогазу" як публічний ляпас Гройсману

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький обурений і здивований останньою заявою керівника НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.

Заяву пана Коболєва, особисто я розцінюю як спроба публічного ляпасу прем'єру, бо саме Володимир Борисович виступив ініціатором перемовин. Про що говорити, коли у Нафтогазі України не відрізняють Полтавську ОДА від обласної ради, назвавши адміністрацію винною у "блокуванні видачі нових ліцензій УГВ"

прокоментував у Фейсбук Олександр Біленький.

Голова правління "Нафтогазу" мабуть хоче виправдатися за те, що не може домовитися з органами місцевого самоврядуванням з приводу  мізерних цифр, які полтавці хочуть отримати задля поліпшення знищеної нафтовиками інфраструктури. Олександр Біленький також  зазначив, що Полтавська обласна рада два роки не дає погодження, оскільки керівництво "Укргазвидобування" і НАК "Нафтогаз України" діють лише в бік вигідної ситуації для їх підприємств.

Коли ж на Полтавщині перебував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, він порадив керівництву "Укргазвидобування" бути більш гнучкими у відношенні до місцевого самоврядування.

Голова облради вкотре закликав нафтогазовиків до партнерства та почути один одного.

Раніше Олександр Біленький відзначав, що обласна рада має чітку позицію щодо соціальної відповідальності газовидобувних компаній та фінансових компенсацій за інфраструктурні збитки та екологічну шкоду громадам Полтавщини.

На брифінгу 29 листопада голова облради також заявив, що чекає реакції прем'єра чи його оточення на цю ситуацію.

 

Нафтогаз, конфлікт, Укргазвидобування, Полтавська облрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.