ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:11 25.12


Голова Полтавської ОДА очолив громадську спілку "Федерація футболу Полтавщини". ФОТО

25 грудня 2017 року у Полтаві відбулися установчі збори нової громадської спілки - "Федерація футболу Полтавщини", а її очільником став голова ОДА Валерій Головко.

Офіційно зареєструвався на зборах 51 делегат (6 - від міст області, 34 - від районів, решта - від ФСТ та спортивних організацій), принцип відбору яких на установчих зборах озвучено не було. Всі протоколи делегати затвердили одностайно. Так само одностайно всі проголосували і за створення громадської спілки "Федерація футболу Полтавщини", і за затвердження її Статуту.

Кандидат на посаду голови був лише один — Валерій Головко. За нього, у найкращих традиціях соцреалізму, також проголосували одностайно. Замами Головка стали віце-президент ворсклян Олег Лисак, тренер молодіжної збірної України Олександр Мелащенко та миргородець Володимир Олексенко. Після короткої промови модератор зборів Віктор Пожечевський (він отримав місце у виконкомі нової організації разом із двома десятками учасників зборів) поступився місцем головуючого. Віктор Олександрович так поспішав, що аж перекинув стілець перед Головком.

Що робити з федерацією футболу Полтавської області? Якщо сьогодні на зборах були присутні чотири п'ятих частини старої федерації, то вона автоматично буде самоліквідована. У тому, що державні чиновники очолюють спортивні федерації, немає жодного конфлікту інтересів. Навпаки, вважаю, що це принесе користь футболу та допоможе об’єднати зусилля держави і спортивних функціонерів

 — сказав Валерій Головко на імпровізованій прес-конференції після обрання.

Керманич ФФПО Олександр Кудацький збори нової організації проігнорував. Її він вважає нелігітимною. За словами самого Кудацького, його навіть не запросили на зустріч. Чиновників із ФФУ сьогодні на зборах ФФП також не було. Втім, за словами новообраного очільника ФФП, саме ця організація, за підтримки ФФУ, тепер займатиметься розвитком футболу на Полтавщині.

спорт, футбол, ФФП, ФФПО, політика, Валерій Головко, Олександр Кудацький

За темою:

  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • На Полтавщині на кількох міжміських маршрутах знизиться вартість проїзду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.