ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 09.02


Голова Полтавської ОВА Пронін задекларував квартиру в окупованому Бердянську

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін має квартиру та земельну ділянку у Києві, також у власності чиновника є квартира в окупованому Бердянську.

Про це свідчать дані з декларації Філіпа Проніна за 2022 рік, оприлюднені на сайті НАЗК.

Зокрема, Пронін має величезну квартиру у Києві площею майже 190 кв. метрів. Ще одна квартира у столиці площею 150 кв. метрів належить усій родині чиновника.

Є у Проніна ще квартира площею 42 кв. метри в тимчасово окупованому Бердянську.

На дружину Проніна записано ще одну квартиру у столиці, але чиновник не вказує у декларації її площу і коли її придбали.

На дружину також зареєстровано два офіси у Запоріжжі загальною площею майже 250 кв. метрів. У власності Проніна є ще земельна ділянка площею 800 кв. метрів у Києві.

Очільником Полтавщини він був призначений восени 2023 року, а до того три роки працював заступником Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Тож за 2022 рік він заробив понад 1,5 млн гривень, що відображено в декларації.

При цьому про доходи дружини Пронін нічого не знає —  вказав у декларації, що вона не надала йому таку інформацію (займається підприємницькою діяльністю). Нерухомості чи автомобілів у 2022 році чиновник не купував, але на його дружину записано два автомобілі: BMW X4 2019 року випуску та BMW 730LD 2017 року випуску.

декларація, родина Проніна, статки

За темою:

  • 15 млн гривень: вартість квартири, яку у Полтаві отримала прокурор. ОНОВЛЕНО
  • Стала відомою декларація доходів полтавського очільника ОВА Проніна
  • Дмитро Лунін опинився в епіцентрі скандалу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.