ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:32 18.01


Голова Полтавської ОДА: рух громадського транспорту в області призупинено

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко заявив, що рух громадського транспорту в області призупинено, а дороги розчищає навіть техніка фермерів. Допомагатимуть і місту Полтава.

Керівник виконавчої влади Полтавщини Валерій Головко заявив, що тимчасово призупинено рух громадського транспорту на всій території області. Полтавців просять утриматися від поїздок, особливо, в напрямку Дніпропетровська, де автошляхи взагалі закрито.

Від снігу шляхи Полтавщини розчищає вся наявна автотехніка, повідомляють в облдержадміністрації. Задіяні обласний автодор, Державна служба з надзвичайних ситуацій, всі комунальні підприємства. Тракторами, вантажівками та людськими ресурсами допомагають навіть сільгоппідприємства і фермери. У першу чергу розчищають шляхи до закладів соціального призначення: лікарень, аптек тощо.

Автодороги будуть чистити цілодобово, оскільки синоптики прогнозують: заметіль триватиме до ранку. Обласні служби допоможуть упоратися і зі сніговими заметами і на полтавських вулицях. Про це працівників облавтодору попросили депутати Полтавської міськради, оскільки міські комунальники не встигають прибирати сніг.

Наталка Ярій

Головко, ОДА, завірюха, негода, комунальники

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.