ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 29.09


Голову Опішнянської селищної ради звинувачують у розкраданні 1,2 мільйона гривень

Прокурор Полтавщини висунув підозру голові Опішнянської селищної ради Зіньківського району за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службова підробка) КК.

За інформацією першого заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури Івана Сагайдачного, наприкінці 2016 року селищний голова Мамадова Світлана Романівна уклала із фізичною особою - підприємцем девять договорів про проведення поточного ремонту доріг у селищі Опішня.

У подальшому, незважаючи на те, що ремонтні роботи фактично не виконувалися, чиновниця, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла до офіційних документів недостовірні відомості. На їх  підставі  з бюджету підприємцю були перераховані майже 900 тис. гривень.

Окрім цього, достовірно знаючи, що будівництво каналізаційної насосної станції у селищі не завершене, а обсяг робіт, зазначений підрядником, не відповідає фактично виконаному об’єму, без залучення фахівців технічного нагляду вона підписала виготовлені та надані підрядником акти про повне виконання робіт.

Такі дії, за висновками комплексної будівельно-технічної та економічної експертизи, призвели до надлишкового перерахування селищною радою на рахунок приватної фірми понад 400 тис. гривень.

Загалом територіальній громаді в особі Опішнянської селищної ради було завдано понад 1 млн. 200 тис. гривень збитків,

 

- констатував прокурор.
прокуратура, Опішня, ремонт, бюджет, зловживання

За темою:

  • На Полтавщині чоловік вирішив пожити в чужому будинку
  • Українським військовим полтавські прокурори передали ще три автівки
  • Прокуратура Полтавщини позивається щодо завищених цін на газ та електроенергію для шкіл
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.