15:15 22.02 2338
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко назвав сьогоднішні обшуки у обласній державній адміністрації "політичною провокацією зі сторони опонентів".
Очільник області Валерій Головко повідомив, що наразі він на своєму робочому місці. Його перший заступник Андрій Пісоцький — також. Розповсюдження інформації стосовно того, що когось із працівників адміністрації заарештували чи везуть до Києва, топ-чиновник вважає неприпустимим. Про це повідомила прес-служба ОДА.
"Так, сьогодні у адміністрації проводяться обшуки. Але це лише політичні провокації з боку наших опонентів. Дехто ніяк не може прийняти, що нам повністю вдалося виключити з нашої роботи політичний компонент. Це вже не перша спроба знову розпочати в регіоні якісь міжусобиці. Але я попереджаю, що все це — марна справа. Розхитати Полтавщину та країну перед президентськими виборами не вийде", — прокоментував ситуацію Валерій Головко.
Нагадаємо, зранку 22 лютого у кабінетах чиновників Полтавської ОДА представники НАБУ провели обшуки.
Полтава прощається з шістьма невідомими воїнами
13:15 24.04