ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:03 28.12


Головко погрожує кримінальною відповідальністю за недбалу декомунізацію

Сьогодні в обласній держадміністрації відбулася нарада з головами райдержадміністрацій на тему виконання Закону України «Про декомунізацію».

Нагадаю, що його виконання було поділено на три етапи. Перший закінчився 21 листопада 2015 року. Аналізуючи виконання даного Закону, Валерій Головко зазначив, що робота йде вкрай незадовільно, на місцях чиновники не займаються втіленням закону в життя, не ведеться ніякої роз’яснювальної роботи серед населення і в цілому рівень виконання становить лише 15% від запланованого, що є одним із найнижчих показників по країні.

Перейменуванню в області  підлягають 47 населених пунктів, із них лише по трьох наразі прийнято рішення про перейменування, один перейменовано. Знесенню підлягають 294 пам’ятники, на першому етапі вже знесено 102, інші - чекають своєї долі. Об’єктів топоніміки, що потребують змін по закону по області налічується 818. Це - зміна назв вулиць, скверів, провулків тощо...

Основна вимога голови ОДА - виконання Закону в найкоротший термін, протягом січня місяця провести громадські слухання на місцях і дати свої пропозиції щодо повернення історичних  назв. Також він зазначив, що для зміни назв населених пунктів потрібно було підняти архіви не тільки минулого сторіччя, а, можливо, й позаминулого. Наостанок голова ОДА зазначив: якщо процес декомунізації не відбудеться, то ті керівники, що саботують виконання закону будуть нести кримінальну відповідальність як особи, що займаються поширенням комуністичної ідеології.

 

Геннадій ГРАНЬКО

Головко, політика, декомунізація

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.