ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:20 23.12


Головко проти Кудацького: футбольна битва обласного масштабу

25 грудня 2017 року у Полтаві мав відбутися Конгрес Федерації футболу Полтавської області (ФФПО), на якому серед інших, мало розглядатися питання виборів нового керманича організації.

Але Конгрес, дату проведення якого вже кілька разів переносили, не відбудеться. Замість нього футбольний актив області та пресу запросили на установчі збори нової футбольної структури, яка вже заручилася підтримкою керівництва ФФУ.

Днями до редакції надійшов офіційний лист. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації ним запросив журналістів нашого видання висвітлити захід — установчі збори нової громадської спілки — футбольної:

«25 грудня 2017 року о 10:45 у приміщенні бізнес-центру (Полтава, вул. Котляревського, 22-б) відбудуться установчі збори громадської спілки "Федерація футболу у Полтавській області"»

Отже, мова йде не про вибори президента ФФПО, а про створення абсолютно нової організіції, яка за нашою перевіреною інформацією вже отримала від ФФУ відповідні повноваження. Таким чином, обласний футбол іде революційним шляхом і поки що не відомо, чи буде нова організація правонаступницею ФФПО.

Я отримав документ — протокол про те, що права керувати ФФПО перейшли до комісії з реорганізації нашої громадської організації в громадську спілку. Ця комісія розглянула питання, хто може бути делегатами Конгресу —  організації чи тільки фізичні особи. До отримання нами юридичного тлумачення, комісія прийняла рішення про відтермінування Конгресу, його 25 грудня не буде. Коли комісія призначить дату — ми запитаємо у неї

 — сказав очільник ФФПО Олександр Кудацький кореспонденту vpoltave.info. І додав:

"Доки ми не отримаємо детального юридичного роз’яснення, всі зібрання, ініційовані сторонніми особами, будуть вважатися нелегітимними".

Втім, інша сторона чекати не збирається. В пресі з'явилися рекламні публікації, з яких можно зробити висновок — новий "господар" обласного футболу з'явиться на Полтавщині ще до Нового року. Адже голова ОДА особисто виявив бажання очолити обласний футбол та опікуватися ним.

"Ми вважаємо, що на чолі Федерації футболу Полтавської області повинна стати людина, яка докладе зусиль саме до розвитку масового спорту, а не до того, щоб задовольнити власні особисті чи бізнес-амбіції, — агітує голова Федерації футболу Великобагачанського району Володимир Журавель. Ця людина, до речі, відома тим, що неодноразово знімала власну команду — ФК "Велика Багачка" — з обласних змагань із особистих міркувань, навіть під час сезону. А п'ять років тому "вічний революціонер" Журавель приймав активну участь у минулому "футбольному перевороті", коли після багаторічного керманича ФФПО Анатолія Дяченка (Віктор Пожечевський тоді був обласним спортивним керівником і змусив Дяченка піти з посади) керувати обласним футболом забажав Олександр Кудацький. Останній, нагадаємо, без осоливих проблем і виграв ті вибори 2012 року саме у Пожечевського, адже його підтримував тодішній голова ОДА, сват Кудацького Олександр Удовіченко.

Порадившись із керівниками інших районних осередків, дійшли згоди: висловлюємо довіру чинному голові Полтавської ОДА Валерію Головку. Його кандидатуру підтримаємо й на засіданні Конгресу

 — відвертість пана Журавля не залишає сумнівів у його особистому виборі.

Я працюю у футболі багато років, і бачу, що рухатися вперед потрібно, заручившись підтримкою держави. А хто забезпечить кращу державну підтримку, ніж голова ОДА? Ніхто! Зараз потрібно думати про майбутнє футболу, щоб не втратити його масовість

 — вважає президент ФК "Полтава" Леонід Соболєв.

Цікаво, що керманич Полтавської ОДА є діючим президентом обласної хокейної федерації, сам тричі на тиждень грає з друзями в футбол, а свого часу вони з братом Володимиром очолювали аматорський клуб СКА-"Полімпекс", який вигравав чемпіонат міста. Відомо, що у "футбольній команді" Валерія Головка, яка йде на вибори — віце-президент ворсклян Олег Лисак та екс-форвард української збірної Олександр Мелащенко.

На Полтавщині триває битва за право очолювати аматорський футбол

Додаткові файли:
doc.jpg

спорт, футбол, вибори, ФФПО, ОДА, влада, політика, Валерій Головко, Олександр Кудацький

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.