ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 15.04


Головко закликав великі підприємства області розмитнюватися вдома

Обласне керівництво та представники великих підприємств обговорили важливість розмитнення саме на Полтавщині.

У Полтавській ОДА відбулася нарада керівників області з очільниками великих підприємств. Говорили про проходження митного контролю. Постанова Кабміну №726 від 16 вересня 2015 року дозволяє місцевим бюджетам отримувати до 50% від перевиконання митних надходжень. Цільове призначення цих коштів — відновлення дорожної інфраструктури регіону.

Пілотний проект, ініційований КМУ, отримав назву «митний експеримент». З 2015 року його запровадили лише на два роки для чотирьох областей: Львівської, Волинської, Одеської, Чернівецької. У минулому році додали місто Київ. А віднедавна експеримент поширили на всі регіони та продовжили до кінця цього року.

Мова йде про кошти, які ви так чи інакше сплачуватимете. Питання лише в переформатуванні цих надходжень. Це будуть цільові кошти на ремонти доріг Полтавщини. У нас дуже "ресурсна" область, і є можливість отримати додаткові півмільярда на інфраструктуру. Всі комфортні умови для проходження митного контролю у нас я гарантую

 — заявив Головко керівникам підприємств.

Розмитнити імпортну сировину на Полтавщині тепер означатиме зробити вагомий внесок в розбудову її доріг. На дороги спрямовуватимуть лише ті надлишкові кошти, які перевищать 3,5 млрд грн надходжень. Фахівці з’ясували, що близько 1 млрд грн податків за квартал Полтавщина недоотримувала через розмитнення в інших регіонах.

Полтавська митниця відкрита для всіх суб’єктів господарювання, та словами її керівників готова швидко, якісно й ефективно надати всі послуги. На сьогодні по часових нормативах вона входить у четвірку кращих в Україні: загальний час проведення формальностей складає близько 46 хвилин, по імпортних процедурах — не більше години. Інфраструктура митниці дає можливість витримати удвічі-втричі більше навантаження, ніж є на сьогодні. Василь Воронько, керівник митниці, запросив підприємства до співпраці, пообіцявши проводити митне оформлення якнайшвидше, щоби кожен вчасно отримав свої товари.

Це не втручання в діяльність, а швидше інформування підприємств, які займаються імпортом. Кошти від перевиконання спрямовуватимуться на ремонт доріг у тій області, де проводиться розмитнення

— зазначила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

імпорт, бізнес, митниця, дороги, інфраструктура, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.