ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 10.08


Головний вибухотехнік області отримав звання полковника

Спеціальне звання "полковник поліції" отримав начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП Полтавщини Сергій Товма.

 

Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов 9 серпня вручив спеціальне звання "полковник поліції" начальнику відділу вибухотехнічної служби ГУНП Сергію Товмі та подякував офіцеру за тяжку, небезпечну, високопрофесійну роботу, головна мета якої – рятувати людям життя.

Євген Рогачов зазначив, що працівники вибухотехнічної служби обласного Главку поліції на чолі зі своїм керівником Сергієм Товмою з першого дня широкомасштабного вторгнення рф в Україну здійснюють надзвичайно важливу для безпеки держави й суспільства роботу. Саме вони задля захисту громадян знешкоджують виявлені вибухонебезпечні предмети, розміновують заміновані ворогом території та навчають українців правилам мінної безпеки. Працівники цієї служби завжди ризикують власним життям заради спасіння інших. Вони не мають права на помилку і заслуговують найвищої поваги від суспільства та держави.

"Вдячний керівнику та кожному поліцейському вибухотехнічної служби Полтавщини за мужність та відвагу, проявлену під час роботи у зведеному загоні із розмінування територій Київської,  Чернігівської та Житомирської областей після їх деокупації. Я переконаний, що ми неодмінно переможемо та разом з вами очистимо нашу українську землю від тих нечистот, які залишає по собі ворог", - наголосив Євген Рогачов.

Із початку широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили більше трьохсот службових виїздів, під час яких ними перевірено 310 об’єктів та знешкоджено більше 80 вибухонебезпечних предметів. Усі розірвані боєприпаси були ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів.

Крім того, поліцейські-вибухотехніки Полтавщини у складі зведеного загону працювали в Київській, Чернігівській та Житомирській областях, де брали участь у відновленні безпечного простору після звільнення територій від окупації рф.

звання, поліція, вибухотехнік

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.