ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 29.03


Голову бюджетної комісії облради намагалися відсторонити

На засіданні бюджетної комісії Полтавської облради розглядали заяву 9-х депутатів про відсторонення від виконання обов’язків голови комісії Миколи Бондаря. Ці повноваження хотіли передати депутатці Ірині Степаненко.

Таку заяву зробило керівництво Полтавської обласної ради щодо ситуації навколо комісії з питань бюджету та управління майном.

1.Постійні комісії обираються обласною радою на строк повноважень у складі голови і членів комісії відповідно до частини 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Тільки інші питання структури комісії вирішуються відповідною комісією.

2.До інших питань щодо структури, які можуть вирішуватися комісією безпосередньо на її засіданнях, є вибори заступників та їх секретарів, - відповідно до пункту 3 Положення про постійні комісії обласної ради, затвердженого рішенням четвертого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 11 грудня 2015 року №11.

3.Згідно частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійні комісії є підзвітними обласній раді та відповідальними перед нею. Переобрання голови комісії – це виключна компетенція обласної ради, яка здійснюється нею за поданням голови ради.

4.Чинним законодавством не передбачено можливості та процедури тимчасового відсторонення від виконання обов’язків голови постійної комісії.

У зв’язку з цим наголошуємо, що інформація, розповсюджена окремими депутатами обласної ради про тимчасове відсторонення від виконання обов’язків голови комісії з питань бюджету та управління майном Миколи Бондаря, не відповідає дійсності. Подібне рішення може бути прийняте виключно у законний спосіб.
Принагідно ми закликаємо засоби масової інформації не поширювати недостовірну та неперевірену інформацію. 

- сказано у заяві.

Голова Полтавської облради Олександра Біленький на FB-сторінці повідомив, що окремі депутати почали діяти у спосіб «кулуарних договорняків».

Мабуть ситуація вирішиться вже після президентських виборів і можливої зміни центральної влади.

договорняк, облрада

За темою:

  • Депутати облради звернуться до Кабміну щодо взяття на баланс майна Кременчуцької ТЕЦ
  • Чергова сесія обласної ради відбулася онлайн
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.