ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 06.05


Голову Полтавського райсуду звинуватили у державній зраді

СБУ підозрює у державній зраді голову Полтавського районного суду Ларису Богомолову. Згідно з поданням заступника Генерального прокурора Вища рада правосуддя надала згоду на утримання підозрюваної під вартою.

2 травня заступник Генерального прокурора звернувся із поданням щодо голови Полтавського районного суду Лариси Богомолової, яку підозрюють у державній зраді в умовах воєнного стану.

5 травня Вища рада правосуддя розглянула подання та надала згоду на утримання підозрюваної судді під вартою, повідомили на сайті ВРП.

Нагадаємо, що за версією слідства, голова Полтавського районного суду Лариса Богомолова була завербована Федеральною службою безпеки РФ для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України. На ворожу спецслужбу посадовиця вийшла з власної ініціативи на початку повномасштабного російського вторгнення: на той час вона перебувала у Бердянську, де працювала суддею у міськрайонному суді.

Влітку минулого року Богомолова виїхала на підконтрольну Україні територію, де згодом влаштувалась до Полтавського райсуду та пів року працювала суддею. А 2 листопада шляхом таємного голосування жінку обрали на посаду голови Полтавського районного суду.

Вища рада правосуддя вважає, що подання заступника Генерального прокурора відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

Клопотання щодо запобіжного заходу розглядатиме слідчий суддя або суд.

суддя, державна зрада

За темою:

  • Полтавського блогера звинуватили у закликах до повалення конституційного ладу, проте відпустили за гроші
  • Виробник текстилю на Полтавщині ухилявся від сплати податків. Але недовго
  • На Диканщині забруднили заповідну зону стічними водами
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.