ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:33 04.02


Голову райради в Полтаві викликали до прокуратури. Він говорить про "замовлення"

Голова Октябрської районної в Полтаві ради Роман Чабановський (ВО "Свобода") отримав виклик із прокуратури, де піддали сумніву нарахування йому зарплати за грудень. Сам Чабановський вважає це замовленням.

Голову Октябрської районної в Полтаві ради Роман Чабановський отримав виклик із прокуратури. Про це повідомив сам Чабановський:

Прокуратура вважає, що мені незаконно була виплачена заробітна плата в загальній сумі близько 5 тис. грн. за грудень 2015 року. Консультувався з багатьма юристами та фахівцями з місцевого самоврядування і всі як один впевнені, що закон на моїй стороні. Але, як відомо, люстрація прокуратуру оминула, тому дивуватися немає чому. Вважаю це чисто політичним замовленням.

Чабановський пояснив, що все робив за законом:

Заробітна плата чиновника складається з декількох елементів, а саме: окладу, надбавок і премії. Всі ці умови оплати регламентуються постановою Кабінету Міністрів України № 268, пункт 6-й, якої зокрема говорить про те, що премії і надбавки головам і заступник місцевих рад виплачуються згідно рішення відповідної ради. Термін дії такого рішення не регламентується жодним нормативним актом. В Октябрській райраді таке рішення було прийняте на весь 2015 рік - із 01.01.2015 по 31.12.2015 р. У відповідності до нього і були здійснені виплати зарплат. У січні ж ми вже прийняли нове таке рішення, тепер, щоправда, на перший квартал 2016 року, оскільки бюджету ще немає.

Лесь ГАВРИЛОВ

Чабановський, прокуратура, корупція, замовлення, Свобода

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.