ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 21.02


Гончарук  передбачає продовження провокацій у Нових Санжарах

 Прем'єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що вчорашні події у Нових Санжарах стали наслідком інформаційної війни проти України, і провокації продовжаться.

Про це він заявив у Верховній Раді на ранковому засіданні під час розгляду звіту уряду

Події, які вчора відбувались – не можу окремо на цьому не зупинитись. На мою думку, вони є наслідком в тому числі і інформаційної війни, яка продовжується щодо нашої країни зсередини і ззовні. Я передбачаю, що провокації продовжаться. У нас уже сьогодні є інформація про те, що нібито громадянка Китаю, яка 5 днів назад прибула в Україну літаком, побула 4 дні в Києві і виїхала поїздом в Москву, на кордоні з РФ була нібито зупинена і там нібито були виявлено який вірус, вони нібито щось досліджували. Я думаю, інформаційне поле будуть продовжувати розкачувати, щоб створити паніку, зневірити населення, посіяти недовіру і розбрат

- сказав прем’єр.

Уряд, Президент, команда Президента і парламент, з його слів, зробили "все залежне від нас і достатньо для того, щоб громадяни, і евакуйовані, і на території України, були в безпеці.

Нагадаємо, евакуйованих спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції доправили на територію медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” у Полтавської області. Це спричинило спротив місцевих жителів —  сталися сутички.

протест, коронавірус, Нові Санжари

За темою:

  • Дві тисячі гривень на добу обходиться утримання евакуйованих у Нових Санжарах
  • У 89 людей на обсервації у Нових Санжарах коронавірусу немає
  • На трасі Дніпро - Решетилівка відновили рух транспорту після пікету
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.