ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 16.11


Горішньоплавнівські танцівники - серед призерів танцювального фестивалю

"Rema Dance Family" із Горішніх Плавнів виборола бронзу на фестивалі "World of Dance Ukraine".

Про це повідомили на Facebook-сторінці “Горішні Плавні Online”.

Горішньоплавнівські танцівники брали участь у цьому фестивалі за допомогою відео-обладнання. Про це розповіла керівниця школи танцю Світлана Цимбал. Зокрема, вона зазначила, що не кожен може потрапити на фестиваль такого рівня.

Нам дуже пощастило потрапити на цей фестиваль. Брали участь у категорії «Junior Division» у віковій категорії 12-16 років. Участь у фестивалі брала 31 команда – суперники дуже сильні, конкуренція гідна», – зазначила Світлана Цимбал.

 

Вона також розповіла, що вихованці школи «Rema Dance Family» їздять на подібні заходи через кваліфіковане журі. Цього разу конкурс судили члени журі з США та Європи.

Максим Цимбал повіз старшу групу з серйозним філософським номером. Журі звернули увагу на те, що наша група відрізняється від інших. Під час виконання номеру судді один одному показували «мурашки по шкірі, – зауважила Світлана Цимбал.

 

Команда школи танцю «Rema Dance Family» виборола на фестивалі бронзову нагороду. А за правилами конкурсу представляти Україну в США та Європі може та команда, яка займе призове місце, тобто увійде до трійки кращих. 

танці, фестиваль

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.