ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 02.09. 2023


Грабіж на АЗС: поліція затримала 37-річного чоловіка

1 вересня 2023 року, близько 6:00 ранку, до поліції Полтавщини надійшло повідомлення про грабіж на автозаправній станції в селі Бутенки. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та оперативники відділення №2 Полтавського райуправління.


 

Про це інформує Відділ комунікації поліції Полтавщини.

За попередніми даними, грабіжник, який пересувався на автомобілі ВАЗ-2106, застосував фізичну силу до працівника АЗС, розбив вітрини та заволодів товаром.

Упродовж кількох годин слідчим та оперативникам вдалося встановити особу грабіжника. Ним виявився 37-річний житель Кременчуцького району.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

кримінал, поліція, злочинність, грабіж, АЗС, Бутенки

За темою:

  • Суд арештував чоловіка, якого підозрюють у нападі на поліцейських
  • У Полтаві чоловік порізав колеса п’яти автомобілів: поліція затримала підозрюваного
  • У Полтаві затримали чоловіка зі зброєю
  • Топ-5 за тиждень :