ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 08.11


Графіки відключення світла на Полтавщині зміняться

За умови відсутності ракетних обстрілів, енергетики зможуть відновити пошкоджені мережі. Завдяки цьому відключень світла в області стане значно менше.

 

Про це повідомили в "Укренерго".

Голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив, що триває робота над покращенням ситуації в мережі у регіонах, у тому числі на Полтавщині:

"Споживачам цих регіонів потрібно потерпіти кілька днів, за умови, що не буде обстрілів, щоб відчутні полегшення були для споживачів, щоб графіки відключень стали комфортнішими. Енергетикам доведеться попрацювати і за умови відсутності ракетних обстрілів ми зможемо покращити ситуацію з енергопостачанням в центральному та північному регіонах нашої країни".

До цього продовжуються обмеження споживачів, які необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

8 листопада на Полтавщині діє графік планових відключень світла. Введення графіків аварійних відключень, поки що, не передбачається.

Споживачам потрібно ощадливо споживати електроенергію, не вмикати одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

споживач, електроенергія, війна, економія, світло

За темою:

  • На Полтавщині обмежують електроспоживання для промисловості
  • Полтавців закликали економити електроенергію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.