ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:01 06.02


Гребінківці збирають 25 тисяч підписів під петицією Президенту, щоб зберегти залізничну лікарню

28 січня на сайті Президента України в розділі "Петиції" з’явилося звернення, ініціатором якого виступила Юлія Обелець. В електронній петиції люди просять Президента не допустити закриття залізничної лікарні.

На сайті Президента з'явилася електронна петиція, ініціатором подання якої є Юлія Обелець, у якій Петра Порошенка просять запобігти ліквідації вузлової залізничної лікарні в місті Гребінка Полтавської області. Функціонування медичного закладу під загрозою, оскільки в міському бюджеті не передбачено достатньої суми коштів на його утримання. 

Якщо ліквідують вузлову лікарню в Гребінці, у місті залишиться лише районна, що обслуговує весь район, де й без того постійні черги на лікування. Тож закриття залізничної лікарні не лише проблема пацієнтів-залізничників, а й всього Гребінківського району, адже людям стане ще складніше потрапити на лікування до ЦРЛ, оскільки буде ще більше бажаючих і потребуючих. До слова, для персоналу лікарні та працівників залізничної сфери петиція – остання надія на порятунок, 

- коментує необхідність збирання підписів під петицією Юлія Обелець на своїй сторінці в соцмережі Вконтакте

Зазначимо, що Гребінківська залізнична лікарня обслуговує більше 9 тисячі мешканців 8 районів Полтавської і Чернігівської областей.

Працівників лікарні вже попередили про "звільнення, у зв'язку із закриттям". Ліквідація вузлової лікарні залишить без роботи близько 200 жителів Гребінки,

-ідеться на сайті міста Гребінка www.grebenka.com

Текст електронної петиції, розміщений на офіційному сайті Президента:

Пане Президенте!

У місті Гребінка залізничній лікарні, що обслуговує понад 9 тисяч осіб із 8 районів двох областей, загрожує закриття (нагадаємо, що з 2015 року фінансування видатків закладів охорони здоров’я Міністерства інфраструктури передали до місцевих бюджетів). Проте місцева та обласна влада Полтавщини досі остаточно не визначилась, що робити з цим закладом, при цьому працівників лікарні уже попередили про «звільнення, у зв’язку із закриттям».

Закриття вузлової лікарні станції Гребінка призведе до безробіття близько 200 працівників закладу. Окрім того, в цій лікарні давно діє страхова медицина й працюють фахівці, які все життя проводили профогляд залізничників (яких більшість серед населення міста). У районній лікарні Гребінки, єдиному медзакладі, що залишається в місті, обслуговується весь район, тож і без пацієнтів залізничної – завжди великі черги на огляд та лікування.

Питання закриття залізничної лікарні спричинило велику соціальну напругу в населеному пункті. Тому, Петре Олексійовичу, просимо Вас не дозволити закрити вузлову лікарню станції Гребінка.

Довідково:

Гребінківська залізнична лікарня надає медичну допомогу працівникам Південної залізниці на лінії, протяжність якої понад 200 км на території двох областей – Полтавської та Чернігівської.

Сама Гребінка – місто районного значення, розташоване на перехресті двох важливих залізничних магістралей: Харків – Київ і Москва – Одеса.

На сьогодні під петицією підписалися 144 особи. Збір підписів триватиме ще 83 дні. Для того, щоб звернення потрапило на розгляд до Президента, необхідно зібрати 25 тисяч підписів протягом трьох місяців із моменту подання. 

Гребінка, петиція, лікарня, Президент, Обелець, підписи

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.