ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 23.06


Гришка призначили головним лісівником Полтавщини

23 червня 2021 року призначили нового начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став лісівник Іван Гришко.

Іван Гришко призначений начальником Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства за результатом конкурсу на цю посуду.

Він здобув найбільшу кількість балів у тестуванні та пройшов співбесіду відповідно до умов проведення таких конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби.

Лісистість Полтавщини менше 9%. При цьому область є однією із лідерів у лісорозведенні. Цього року лісівники створили 101 га лісу - 5 місце по країні. Завдання нового керівника - не зупинятися і рухатися тільки вперед. Маємо працювати на повну потужність, щоб примножувати національне багатство України, - повідомив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час урочистого призначення.

«Працівники галузі можуть розраховувати на підтримку обласної влади, адже нині перед нами стоять серйозні виклики. Це насамперед посилення протипожежної безпеки в лісах. Незабаром за кошти області закупимо 8 пожежних автівок для всіх лісгоспів Полтавщини, де така техніка не оновлювалася з 1970-х років. Також серед важливих завдань: посилення контролю за законністю вирубки лісів і збільшення кількості лісових насаджень. Садити більше дерев, аніж вирубувати – це те, на чому наголошував Президент, і те, що передбачає Стратегія розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки. Радий, що в нового очільника вже є бачення розвитку в цих напрямах, і я впевнений, він впорається. Бажаю плідної роботи!», – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

«Головними завданнями на сьогодні є боротьба з лісовими пожежами, збільшення лісистості області та створення нових лісів у рамках виконання Програми «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки» та Проєкту «Зелена країна», впровадження сучасних методів та підходів в управлінні лісовим господарством, шляхом реформування галузі на місцях», - зазначив новопризначений начальник управління.

Іван Гришко народився 13 жовтня 1973 року у с. Загрунівка Зіньківського району. Закінчив Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Лісове господарство». Розпочав трудову діяльність з Бірківського лісництва ДП «Гадяцький лісгосп». З 1996 по 2003 рр. пройшов шлях від лісника до помічника лісничого Бірківського лісництва. З 2011 по 2017 працював лісничим Зіньківського лісництва, з 2017 року і до призначення на посаду начальника управління - обіймав посаду директора ДП «Гадяцький лісгосп».

Має звання «Заслужений лісівник України».

посада, ліс, Іван Гришко

За темою:

  • Представили нового начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА
  • У Полтаві не обрали нового директора парку "Перемога"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.