ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 26.10


Гройсман відвідав Горішні Плавні і пообіцяв соціальну підтримку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 26 жовтня перебуває з робочою поїздкою в Полтавській області. Главу уряду супроводжують віце-прем’єр Володимир Костіон та інші чиновники.

Так, глава Уряду взяв участь у церемонії запуску модернізованої установки підготовки газу,  відвідав  Єристівський ГЗК, провів зустрічі з керівництвом та працівниками збагачувальних комбінатів України, відвідав виставку комунальної техніки та проінспектував хід проведення капітального ремонту ділянки автодороги М-22 Полтава - Олександрія.

Під час брифінгу він пообіцяв: Кабінет міністрів України виділить достатньо коштів для фінансування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Хочу запевнити, що і в цьому році, і в наступному ми передбачимо достатньо коштів, щоб передбачити цільову підтримку у вигляді субсидій кожній українській родині, яка потребує такої підтримки,

- наголосив він та знову підкреслив, що на сьогодні немає  підстав для підвищення ціни на газ для населення, а також зростання вартості тарифів на комунальні послуги.

 

Гройсман, візит, Горішні Плавні

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.