ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 08.05


Громади долучилися до співфінансування ремонту місцевих доріг

Одразу 35 громад Полтавщини долучилися до співфінансування ремонту місцевих доріг. У 2023 році відновилося фінансування ремонтів із Державного дорожнього фонду.

 

Про це 8 травня на апаратній нараді у Полтавській ОВА розповів перший заступник директора Агентства місцевих доріг Полтавської області Андрій Заїка.

"Цього року ми плануємо працювати у рамках бюджету: 949, 4 млн грн – це кошти Державного дорожнього фонду, 193, 4 млн грн – кредитне фінансування. Це не використаний залишок на об’єкт Лубни – Чорнухи, завершення робіт ділянки у 12 км автомобільної дороги Н12 Мала Рублівка – Рунівщина та початок роботи Білопілля – Терни – Липова долина. Всього 1 млрд 140 млн грн. Щодо фінансування з Дорожнього фонду, то його цьогоріч відновили відповідно до розпису. Минулого року фінансування було відсутнє", – зазначив Андрій Заїка.

Заступник директора Агентства місцевих доріг Полтавської області назвав головні об’єкти ремонту цьогоріч – Миргород — Велика Багачка —  Поділ (завершуються роботи на розпочатих об’єктах на ділянках від смт Велика Багачка у напрямку Поділу), капітальний ремонт автодороги Н-12 Мала Рублівка — Рунівка. У 2023 році розпочинається капітальний ремонт ділянки автодороги Білопілля — Терни — Липова Долина — Гадяч (від межі області у напрямку Гадяча), який мав початися ще минулого року. Також ремонтуються 5 штучних споруд на автодорозі Чорнухи — Лубни.

Загалом цьогоріч орієнтовно планують виконати ремонт на 26 км доріг та відремонтувати п'ять мостів.

"У минулі роки завершено 100% робіт на автомобільній дорозі Лубни-Чорнухи. Цього року виконуємо капітальний ремонт 5 штучних споруд. Також плануємо заміну малого моста на водопропускну трубу, капітальний ремонт мосту через річку Многа та інше", – продовжив  Андрій Заїка.

Нині 35 територіальних громад доєдналися до співпраці на умовах співфінансування та фактично перерахували 122 млн 850 тисяч гривень на співфінансування.

дороги, влада, гроші, інфраструктура, ремонт

За темою:

  • На Полтавщині капітально відремонтують три ділянки місцевих автотрас
  • Триває ремонт автодороги Лубни - Чорнухи
  • У Полтавській громаді триває ремонт доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.