ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 11.11


Громадські формування нарікають на слабку взаємодію з правоохоронними органами

У Полтаві на нараді правоохоронці та представники громадських формувань з питань охорони правопорядку обговорили питання взаємодії, повідомили у міській раді.

Слабка взаємодія з правоохоронними органами – це дійсно проблема. Коли я об’їжджаю опорні пункти, я завжди запитую, чи знають учасники громадських формувань дільничного. Мені відповідають - так!, але ми його ніколи не бачили...

- зауважив депутат міської ради Сергій Луценко.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко наголосив: питання охорони громадського порядку є актуальним та потребує координації дій усіх причетних структур:

 У місті багато випадків крадіжок каналізаційних люків, зливових решіток, елементів електричної мережі, вже не говорячи про таку проблему як розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях. Тому сьогодні ми маємо обговорити питання взаємодії та співпраці, аби наше місто було безпечним та комфортним для його мешканців та туристів
 

- сказав він.


 Депутат міськради Дмитро Лаптєв виступив з пропозицією виплачувати членам громадських формувань премії за кількість пройдених патрулів у рамках відповідної програми. З міського бюджету на це спрямовано близько мільйона гривень. Також він пропонує передати приміщення опорних пунктів, які знаходяться в будівлях комунальної власності, для закладів позашкільної освіти, оскільки в багатьох з них немає потреби. 

Лише якщо громадське формування доведе, що потребує приміщення для збереження свого обладнання, і що формування дійсно діє, такі приміщення залишать у користуванні громадських формувань.

  

 
 

правоохоронці, охорона, взаємодія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.