ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 15.12


Гроші та путівки журналістам полтавський мер дарував, не чіпаючи бюджет

У Полтавській міськраді "нічого не знають" про премії, які Олександр Мамай місяць тому вручав журналістам із нагоди професійного свята.

Після проведеного нами невеличкого журналістського розслідування виявилося, що так звані премії, які місяць тому міський голова Полтави вручав працівникам ЗМІ з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку не мають жодного стосунку до міського бюджету.
На інфозапит від нашої редакції до міської ради, надійшла відповідь наступного змісту: "асигнування у міському бюджеті на здійснення фінансування зазначеного заходу – не перебачені".
У такому випадку гроші на стимулювання журналістів, ймовірно, були витрачені або з власної кишені (ймовірність цього мала, тому що з них довелося би платити податки), або ж з партійної каси (більше шансів - принаймні про це свідчила відповідна символіка на конвертах). Якщо це справді так, то можливими є порушення:
· Закону України “Про політичні партії в Україні” (згідно зі ст. 12 цього закону, політичні партії можуть надавати матеріальну підтримку виключно молодіжним, жіночим та іншим об’єднанням громадян);
· Закону України “Про місцеві вибори” (у відповідності до нього, встановлено час передвиборчої агітації та заборону здійснювати агітацію органам місцевого самоврядування та в належних їх приміщеннях).
Нагадаємо, що 16 листопада міський голова вручив премії журналістам із нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку. Також Олександр Мамай вручив нагрудні знаки, подяки і подарував кожному з присутніх путівку до Львова. Жодна людина від премії не відмовилася.

Ігор ІЗОТОВ

влада, свято, Олександр Мамай, преса, ЗМІ, гроші, бюджет, путівка

За темою:

  • Рейтинг микрофинансовых организаций: Где получить выгодное кредитование
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • На Полтавщині призупинили тендерну закупівлю на майже 38 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.