ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:21 27.08


Гру ворсклян в Олександрії Сачко назвав "потворною"

Наставник ворсклян Василь Сачко різко висловив своє невдоволення грою своєї команди у матчі з "Олександрією" (0:2). І заявив, що декому варто завершувати кар'єру.

 

"За що боролися, на те й напоролися. Знали, що "Олександрія" добре грає при "стандартах". Утім команду сьогодні було не впізнати. Півкоманди у перерві можна було змінювати. Незадоволений діями більшості хлопців. Зовсім про інше говорили перед матчем. Так не можна грати! — сказав Василь Сачко після невдалої для ворсклян гри.

Ще в першому таймі гра була зроблена. Було важко після перерви. Кілька футболістів одразу випали. Деяким хлопцям треба задуматися. Так у футбол грати не можна. Кому не хочеться грати - потрібно закінчувати з футболом! Більше нічого коментувати. Я вітаю "Олександрію".

Коли у нас відновлюються одні футболісти, інші травмуються. Нас переслідує період травм. Гра сьогодні була потворна, але не будемо посипати голови попелом. Розберемо цю гру всередині колективу. За недопрацювання відповідальні клуб і тренерський штаб, а винен головний тренер", - заявив Сачко в ефірі телеканалу "Футбол 2".

спорт, футбол, ФК Ворскла

За темою:

  • До Дня Незалежності призначили додаткові поїзди через Полтавщину
  • До Полтави прибули нові тролейбуси
  • Новачками ворсклян стали Яворський і Татарков
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.