ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 07.11


Група "Фрістайл" відзначила 30-річчя концертом у рідній Полтаві

7 листопада 1988 року у Полтаві була створена популярна група "Фрістайл". Сьогодні легендарні музиканти дали ювілейний концерт на підтримку Ніни Кірсо у рідному місті.

Сьогодні, у день свого 30-річчя, група "Фрістайл" дає черговий концерт у рідній Полтаві — цього разу благодійний, на підтримку Ніни Кірсо, яка, як відомо, перебуває у комі вже майже півроку.

"Фрістайл" - радянська і українська музична група з Полтави, утворена в листопаді 1988 року. Керівник, композитор і продюсер групи - Анатолій Розанов. У перші роки фронтменом групи був Вадим Казаченко, але в 1992-му році він покинув колектив, розпочавши сольну музичну кар'єру. Утворившись в листопаді 1988 року, група "Фрістайл" уже через кілька місяців, разом із групами "Міраж" і "Ласковий май", зайняла верхні строчки у рейтингах популярності радянських гуртів.

Колектив став лауреатом міжнародних музичних премій "Золота шарманка" і "Пісні моря", брав участь у великих збірних концертних програмах "Дискотека СРСР", "Дискотека 1980-х", "Дискотека 1990-х", "Кумири 1990-х" і "Пісні 1990-х". Крім цього, колектив знімався в телевізійних шоу.

Своє 20-річчя група відсвяткувала великим концертним туром по містах Росії, Білорусі, Молдові та Україні, який завершився гала-концертом у київському Палаці спорту.

культура, музика, ювілей, Фрістайл

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.