ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 07.04


"Гуманітарка": у Полтаві відкрили сортувальний центр

У Полтаві запустили в дію новий сортувальний центр для гуманітарної допомоги від держави, де працюють сотні волонтерів.

 

На Полтавщині запустили сортувальний центр для гуманітарної допомоги. Сотні волонтерів збирають індивідуальні продуктові набори, які далі відправлять для жителів Сумщини. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

"З ініціативи Президента України Володимира Зеленського на гуманітарному складі в Полтаві волонтери пакують продуктові набори для жителів Сумщини. Зібрані людьми пакети пакуються в короби і відправляються нашим сусідам залізницею або вантажівками", ­  — розповів Дмитро Лунін.

В центрі організували кілька сортувальних ліній. Більше 100 людей щодня долучені до формування продуктових наборів. Викладачі, вчителі та студенти – всі допомагають жителям Сумщини. Деяким дорослим допомагають їхні діти.

"На сьогодні маємо частину фасованої продукції, іншу ­ фасуємо самостійно. До продуктових пакетів входять борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава та печиво. Потім фасовану продукцію складаємо в короби по 80 штук", ­ — розповів координатор гуманітарного центру Віктор Скриль.

До запуску сортувального центру в Полтаві долучилися десятки підприємств. Всі необхідні продукти закупило Міністерство економіки України спільно з АТ "Укрзалізниця". 

допомога, благодійність, Сумщина, волонтерство

За темою:

  • У Полтаві судитимуть посадовицю, яка привласнила "гуманітарку"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.