ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 25.04


Гуманітарна допомога: медзаклади Полтави отримали ліків на 50 тисяч євро

Сьогодні, 25 квітня, чотири лікарні Полтави отримали гуманітарну допомогу від міжнародних донорів. Загальна сума ліків становить 50 тисяч євро. 

 

Медзаклади обласного центру отримали гуманітарної допомоги на 50 тисяч євро. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

"Полтава із самого початку повномасштабного вторгнення росії стала гуманітарним хабом і справді важливим центром, у томи числі й медичним, для наших військових. Для міських закладів охорони здоровʼя існує потреба в забезпеченні наборів для лікування постраждалих від гострих поранень/опіків під час війни, а також пацієнтів старшого віку з виразковими захворюваннями кінцівок (венозна, діабетична стопа тощо). Своєчасне та якісне надання медичної допомоги таким пацієнтам, запобігає розвитку тяжких ускладнень. Робили заявку на отримання особливих ліків для медзакладів нашого міста. Сьогодні ми отримали цю допомогу для чотирьох лікарень",

– йдеться у повідомленні.

Придбання, доставка та передача чергової партії гуманітарної допомоги була організована завдяки асоціації "Медична та благодійна допомога Франція — Україна", її операційному директору Діані Дольс та компанії "САНРАЙС ЛОГІСТІКС". Загальна сума допомоги становить 50000 євро.

допомога, війна, медицина, ліки

За темою:

  • Лікарні області отримали благодійну допомогу від ООН
  • У Полтаві легковик не пропустив машину швидкої допомоги. ФОТО
  • У Полтаві будуть захищати права людини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.