ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 13.11


"ТіК" представив полтавцям програму 18+ та зібрав кошти на ЗСУ

У Полтаві відбувся концерт гурту ТіК - "Тверезість і культура", в межах всеукраїнського туру. Музиканти збирали кошти на підтримку Збройних сил України.

Артисти представляли у концерт-холі «Villa Крокодила» свою нову програму під назвою «18+» . Остання обумовлена тим, що цього року гурту виповнилося 18 років.

Легендарний гурт «ТіК» виступив із програмою, до якої ввійшли мікс старих хітів «Біла хмара, чорна хмара», «Альо-на», «Олені», «Свєта», «Апрєль», «Не цілуй», «Вчителька» та інші.

Тур був організований серед іншого задля збору коштів на автомобілі для Збройних сил. Під час нього артисти збирають отримують пожертви та проводять аукціони, розігруючи пам’ятні речі. За час свого волонтерства, яким займається з 2014 року, колектив уже зумів придбати для армії близько сотні машин. 

Зокрема, у Полтаві продали бейджик-перепустку на концерти гурту «ТіК» із підписом фронтмена (за 5000 грн), марку з серії «Слава Збройним силам України» (за 3000 грн), футболки з логотипом гурту й словами з «Кацапів» (за 3000 і 2000 грн), картину з кремлем у вогні та підписом Валерія Залужного (за 10000 грн) і гітару, на якій зіграв Віктор Бронюк, із автографами членів групи (за 13000 грн). За останні два лоти «битви сум» у залі були особливо запеклими.

«ЗСУ!» — присутні скандували в єдиному пориві та разом із солістом «ТіК» співали разом відомі пісні.

 

 Загалом «ТіК» відвідає 23 міста, Полтава стала серед них ювілейним, двадцятим концертним майданчиком.

Далі —  Запоріжжя та Дніпро, а 15 листопада - грандіозний концерт у Києві.

концерт, ЗСУ, ТІк

За темою:

  • Збитий ворожий безпілотник впав у районі Пирятина 
  • У небі над Полтавщиною вночі збили два БпЛА
  • Підтримати ЗСУ: акція полтавців до Дня св. Валентина
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.