ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 17.06

P


Hikvision – відеоспостереження для будь-яких об'єктів

Hikvision – це китайський виробник охоронних систем, що входить до ТОП світових лідерів. Із моменту появи – 2001 року - щорічно надає все більш досконале та надійне обладнання, стабільно удосконалюючи кожну позицію.

 

Серед асортименту виробника Hikvision ви зможете знайти камери відеоспостереження, реєстратори, сигналізацію та інше обладнання у різних модифікаціях. Це гарантує, що, незалежно від розміру об'єкта, зможете побудувати ефективну систему безпеки. Розглянемо, у чому ж особливості та переваги обладнання.

7 основних переваг відеоспостереження Hikvision

1. Вибір обладнання

Виробник з Китаю пропонує своїм шанувальникам широкий вибір обладнання, яке відрізняється за якістю, дизайном, вартістю та іншими важливими критеріями. Це гарантує, що з асортименту даного виробника ви зможете знайти камери спостереження та інше обладнання, яке буде на 100% адаптоване під ваш бюджет та вимоги.

2. Тип об'єктива

В обладнанні камер виробника Hikvision є камери з різним охопленням. Є моделі з ширшим охопленням, ніж більшість опонентів. Тому є більш дорогими, ніж стандартні камери.

3. Аналітичні функції

Більшість камер відеоспостереження від виробника Hikvision оснащуються вбудованим інтелектом, завдяки чому мають аналітичні можливості. Це все означатиме, що разом з таким обладнанням немає необхідності додатково вкладати кошти в аналітичне програмне забезпечення.

4. Дозвіл зйомки

Через велику роздільну здатність камер відеоспостереження, камери даного бренду забезпечують високу деталізацію картинку. Завдяки чудовій чіткості, користувач зможе розглянути всі нюанси на відео, включаючи номінал валюти чи риси особи.

5. Простота застосування

Якщо у вас немає спеціальної технічної освіти, камери Hikvision стануть оптимальним рішенням для вас, т.к. максимально прості у використанні та розумінні.

6. Гнучкість системи

Системи Hikvision досить гнучкі, що обов'язково буде корисним у майбутньому. Якщо на даний момент потрібно кілька камер, ви можете в майбутньому додати новий, якщо з'явиться така необхідність. Розширення не вимагає додаткових вкладень, крім покупки обладнання.

7. Простий монтаж

Устаткування виробника є максимально простим щодо монтажу. А це означає, що ваша система безпеки може бути встановлена ​​та запущена у мінімальні терміни. Все ж таки, якщо ви хочете, щоб система працювала стабільно і безпечно, довіряйте монтаж професіоналам.

Все це сприяє тому, що камери відеоспостереження Hikvision та інше обладнання виробника – найкраще рішення, якщо ви знаходитесь у пошуках надійного обладнання. Але майте на увазі, що тільки те обладнання, яке ви купили у офіційного постачальника буде надійним в роботі, та буде працювати довгий час. А все інше – це просто дешева копія, яка не має нічого спільного з брендом.

 

безпека, відеоспостереження, охорона

За темою:

  • Атака аеробалістикою: які будинки є стійкішими до ракетних ударів
  • На Полтавщині - надзвичайний рівень пожежної небезпеки до кінця тижня
  • Уночі в небі над Полтавщиною сили ППО збивали ворожі безпілотники
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.