ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 06.01


Іграшкові миші, коти та собачки полтавської майстрині знайшли собі "хазяїв" за кордоном

Полтавка Ольга Кирилова торік вперше в житті взяла до рук голку і почала "валяти" з вовни дивні речі. Вона стала виробляти дивні, неперевершених форм і краси валяні іграшки

Іграшкові миші, кішки та собачки, знайшли собі "хазяїв" аж у Канаді, США, Нідерландах, Ізраїлі, Україні, Франції, Білорусі, Польщі, Литві, Латвії, Норвегії, пише Рanoram.com.ua.

Причому, перебірливих закордонних покупців валяних персонажів тваринного світу майстрині з Полтави приваблює не техніка, а довершеність форм, пропорцій, напрочуд вдала передача емоцій її чотирилапих героїв, їхня разюча схожість з оригіналами.

Адже іграшкові кішки та собачки,  зроблені в натуральну величину,  виходять наче живі істоти. Настільки майстерно вона працює з оригінальним матеріалом, яким є овеча вовна. Навіть найменші деталі – пластика, вираз обличчя та очей, складки шкіри, масть іграшкових тваринок, пози, в яких вони завмерли тощо, пророблені до найменших дрібниць.

Усі іграшки – плоди  уяви майстрині.

Полтавська майстриня ніколи не копіює чужих іграшок. Хоча в Інтернеті можна знайти їх безліч. Ольга Кирилова каже, їй надсилають фото або малюнки кішок і собачок, яких просять виготовити з максимальною схожістю. Обліку іграшок, які створено власними руками, не веде.

Чимало з них вона подарувала друзям і знайомим, ще більше виготовила на замовлення клієнтів. До речі, на виготовлення одної валяної іграшки майстрині потрібно від двох до семи днів.

У майстрині багато творчих планів, адже вона не хоче перетворити своє хобі у ремесло.  

валяння, майстриня, іграшки, Ольга Кирилова

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.