ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 12.06


Ілля Кива погрожує голові Полтавської облради

Істерику у зрадника-полтавця Іллі Киви викликали слова голови облради Олександра Біленького про те, що памятник Петру І треба прибрати з музею Полтавської битви.

Нагадаємо, музей окупації радянського періоду планують створити на Полтавщині. А музей Полтавської битви треба ідеологічно переформатувати.

Кива, дізнавшись про цю ідею, написав у своєму телеграм каналі, на його думку страшне попердження очільнику Полтавської облради, у якому попереджає Олександра Біленького «не робити помилок, які здатні змінити його життя».

Біленький йому відповів на своїй сторінці у соцмережі:

Моя ініціатива щодо створення у Полтаві чогось на кшталт Музею окупації радянського періоду - відразу отримала «відгук» від ватної частини містян. Виявляється, і такі зараз є. А тут ще й Ілля Ківа вирішив понатякати мені за наслідки. Друзі, коли є такий шалений супротив - значить вірно рухаємось! Робочу групу щодо утворення Музею вже затверджено. А ми додамо, що музеї радянської окупації на території України існують, найвідоміший – Музей СРСР у Путивлі на Сумщині. Там зібрані пам’ятники комуністичної доби з усієї України, і кілька пам’ятників із Полтавщини.  

Кива Ілля, скандал, політикум, Олександр Біленький, Петро І

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.