ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 23.05


Іменами Чобану й Оксанченка назвуть миргородські вулиці

На честь Героїв України, наших видатних льотчиків Чобану та Оксанченка, які загинули на війні проти рашистів, у Миргороді назвуть вулиці.

 

Пропозиції щодо перейменування вулиці надійшли до міської влади від декількох депутатів міської та обласної рад. Зараз працівники різних відділів виконавчого комітету проводять роботу з аналізу назв вулиць Миргородської громади й після цього відбудуться громадські слухання. Про це повідомила депутатка Миргородської міської ради Леся Золотарьова.

Ім’я Героя України, льотчика-винищувача Степана Чобану вже отримала вулиця у Кропивницькому. 28 лютого на літаку Су-27 воїн першим піднявся в повітря і вступив у повітряний бій над Кропивницьким, відволікаючи на себе ворожу авіацію. Був атакований ракетами.

На цій вулиці льотчик мешкав під час проходження служби  протягом двох років. Також його іменем названа вулиця у Мукачеві (колишня Гастелло).

Полковник Олександр Оксанченко родом із Полтавщини. Миргородського аса, одного з найкращих льотчиків-винищувачів у світі, полковника, депутата Миргородської міської ради посмертно нагородили званням Героя України.

Олександр Оксанченко та Степан Чобану загинули, відволікаючи на себе ворожу авіацію. Їх поховали під оркестровий гімн України, прощальні постріли військових і плач громади.

пам'ять, війна, герой, Олександр Оксанченко, Степан Чобану

За темою:

  • На території Полтавської області оголошено День жалоби
  • Полтавці прощаються з військовим Вадимом Герасименком
  • У Полтаві провели в останню путь трьох українських захисників
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.