ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 29.11


Ініціювали процедуру передачі шкірвендиспансеру на баланс Кременчука

Голова облради Олександр Біленький заявив, що з головою ОВА Філіпом Проніним погодилися розпочати процедуру передачі шкірвендиспансеру на баланс Кременчука.

Проте є одна умова – не перепрофільовувати заклад.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький погоджується на цю умову і залучає до контролю питання представників ЗМІ.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував «Кременчуцькій газеті»  зустріч з очільником Полтавщини Філіпом Проніним, на якій обговорювалася доля Кременчуцького шкірвендиспансеру.

«Учора відбулася зустріч з начальником військової адміністрації Філіпом Проніним та керівником профільного департаменту Віктором Лисаком. Обговорювали тему подальшої долі шкірно-венерологічного диспансеру у Кременчуці.

Якщо коротко, ми разом погодили розпочати процедуру передачі установи на баланс міста Кременчук. За однієї умови – не перепрофільовувати заклад.

Це може бути виключно політична угода, і контроль за її виконання, сподіваюсь, візьмуть на себе журналісти та громадськість.

Зі свого боку я не висував жодних умов передачі, тому що у своїй роботі ми орієнтуємося на думку профільних департаментів, зокрема – охорони здоров’я», - сказав О.Біленький, чим ще раз підтвердив вже відому аксіому, що він грамотний керівник, який, не дивлячись на неприємні вислови на свою адресу з боку влади Кременчука, є людиною прагматичною та завжди готовий підставили плече громадянам, а у даній ситуації – медикам і пацієнтам установи.

«Тепер про політичну складову. Дійсно, за час саме діючої каденції на свою адресу та адресу обласної ради ми вислухали від депутатського складу кременчуцьких колег та, зокрема, міського голови, чимало образливих заяв. Я не буду обговорювати стиль комунікації колег, залишу на їх совісті. Полтавська обласна рада неодноразово демонструвала бажання допомогти громадам, зокрема і Кременчуцькій. Тому і в даній ситуації робимо крок назустріч, у першу чергу, людям!» - додав  Біленький.

 Віталій Малецький у свою чергу заявив, що він дякує владі області за прийняте рішення і безумовно погоджується на умову та запросив залучитися до контролю цього питання представників ЗМІ.

баланс, медицина, Кременчук

За темою:

  • Без гарячого водопостачання лишили кілька багатоповерхівок у Полтаві
  • Прорив на водогоні: де не буде води в Полтаві
  • Газовики на Полтавщині зловживають монополією – АМКУ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.