ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 08.12


У Полтаві іноземні студенти вийшли підтримати Палестину

У п'ятницю, 8 грудня, на театральній площі Полтави відбулася мирна акція – група іноземних студентів вийшла на протест проти визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Близько двох десятків іноземних студентів полтавських вишів зібралися на мирну акцію, щоб висловити своє обурення рішенням Дональда Трампа. Американський президент днями наголосив, що вважає столицею Ізраїлю саме Єрусалим, на який претендує і Палестина.

Трамп у своїй промові проголосив Єрусалим столицею Ізраїлю. Ми цього не визнаємо і проти цього – яке право він мав таке заявляти! Чому він лізе в чужі домівки? Через це може початися Третя світова війна. У нас у Палестині починаються через це майдани – гинуть люди, багато поранених

 – заявив студент медичної академії, палестинець Ахмет.

На акцію протесту вийшли громадяни шести країн — Палестини,Єгипту, Тунісу, Йорданії, Марокко та Азербайджану.

Нагадаємо, статус Єрусалима — одне з найгостріших питань у відносинах між Ізраїлем і арабськими сусідами. Ізраїль вважає Єрусалим своєю столицею, але палестинці вірять, що Східний Єрусалим — столиця їхньої майбутньої держави.

США стали першою державою, яка визнала Єрусалим столицею Ізраїлю від заснування держави в 1948 році. Україна ж проголосувала проти цього.

Наразі масові акції протестів, на яких палять американські прапори та імпровізованих "Трампів" тривають у Палестині і Туреччині.

акція, протест, конфлікт, США, Єрусалим, політика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.