17:02 07.02 1063
Двох спільників, які демонтували камеру, розташовану на фасаді одного із ломбардів Гадяча, встановили працівники групи реагування поліції охорони та місцевого відділу поліції під час патрулювання.
Уранці 4 лютого на спецлінію "102" надійшов дзвінок від директора одного з ломбардів про викрадення камери зовнішнього відеоспостереження.
Переглянувши відеозапис з викраденої камери, правоохоронці з’ясували, що до крадіжки причетні двоє чоловіків, які близько 2-ї години ночі залишили бар, розташований навпроти ломбарду. Поліцейські побачили на відео як один із приятелів допоміг іншому дістатися камери, підсадивши його.
Наступного дня одного із "підозрюваних" у центрі міста помітили працівники наряду групи реагування, які прямували за маршрутом патрулювання. Чоловіка запросили у відділ поліції, де продемонстрували відеозапис із зафіксованою подією. Незабаром до відділу поліції викликали і його товариша. З’ясовано, що чоловікам 25 і 26 років.
Крадіжку вчинили у стані алкогольного сп’яніння.
За фактом відомості внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 2 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка, вчинена групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.