ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:40 18.10


Інтернет в укриттях: школам області благодійники передали роутери

Більшість шкіл Полтавщини, які зараз працюють очно або змішано, мають Wi-Fi в укриттях. А учора для закладів освіти області передали ще 65 роутерів від Міжнародного фонду благодійності та підтримки "Крило допомоги".

 

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

"В умовах війни це важливо для безпечного навчального процесу і щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги. Продовжуємо забезпечувати належні умови в укриттях, які є основною вимогою для очного навчання", – наголосив Лунін.

Заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко зазначив, що цього року Мінцифри реалізує проєкт "Wi-Fi в укриттях", у межах якого безоплатно надає закладам освіти роутери й необхідну техніку для швидкісного інтернету.

"Ця допомога дозволить зменшити навантаження на Міністерство. Ми передаємо 28 роутерів для закладів загальної середньої освіти Кременчуцького району, 18 – Полтавського, 12 – Миргородського та 7 – Лубенського районів", – наголосив Панченко.

За його словами, Міжнародний фонд благодійності та підтримки "Крило допомоги" передав області ще комутатори (світчі) для закладів загальної професійної (професійно-технічної) освіти та екстреної медичної допомоги.

інтернет, освіта, школа, допомога, благодійність, діти

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.