13:30 08.11

Інваспорт: полтавець став чемпіоном світу з настільного тенісу

Іван Май виграв паралімпійський чемпіонат світу з настільного тенісу в Іспанії. Наш земляк разом із запорожцем Левом Кацом здобули "золото" у парному розряді.

Днями в іспанській Гранаді стартував чемпіонат світу з настільного тенісу серед спортсменів-паралімпійців. У складі збірної України на турнірі змагається полтавець Іван Май — і він уже став чемпіоном у парних змаганнях. У фінальному двобої українці грали з британським дуетом — Росом Вілсоном та Джошуа Стейсі. Українці впевнено перемогли з рахунком 3:0 і взяли "золото".

Змагання в іспанському місті Гранада триватимуть з 6 до 12 листопада. У них беруть участь 326 спортсменів з 51 країни. Збірна України загалом відправила до Іспанії сімох тенісистів.

26-річний полтавець Іван Май має третю групу інвалідності. Сьогодні, 8 листопада, йому виповнюється 27 років. Він — бронзовий призер останньої паралімпіади у Токіо.