ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 01.08


Ірина Верещук удруге після 24 лютого відвідала Полтавщину

Віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук відвідала з робочим візитом Полтавщину та зустрілася з переселенцями в місцях їх проживання.

 

Із робочим візитом Полтавщину відвідала віцепрем'єр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Це вже її другий візит на Полтавщину від початку повномасштабної війни. У межах поїздки Ірина Верещук відвідала Градизьк, Кременчук, Горіші Плавні та Полтаву.

Зокрема, вона ознайомилася з організацією взаємодії з внутрішньо переміщеними особами на місцях, наданням їм гуманітарної допомоги, також відвідала переселенців, оглянула місця їхнього поживання та укриття, обговорила проблемні питання. 

У Градизьку, Горішніх Плавнях та Полтаві Ірина Верещук  зустрілася з багатодітними сім’ями й передала гуманітарну допомогу від уряду Польщі, Червоного Хреста та ЮНІСЕФ.

 — Вкотре пересвідчуюся, що все залежить від людей. Якщо керівництво області, громад, місцевих адміністрацій розуміє потреби людей, то все виходить. Сьогодні я поспілкувалася з переселенцями, які дякували, що про них дбають, як про власні родини, – сказала Ірина Верещук. – Внутрішньо переміщені особи – це люди, які приїхали із зони бойових дій і не можуть розраховувати на тепло своїх домівок.  Сьогодні заклади, які ми відвідали, стали для них домом, а колективи, які в них працювали з іншою метою, тепер опікуються переселенцями 24/7. Для мене особисто важливо чути від переселенців слова людської вдячності, як барометр опіки про них. Власне, це ті емоції, які я сподіваюся отримати під час поїздок, і завжди отримую на Полтавщині.

За словами Ірини Верещук, Полтавщина - область номер один по взаємодії із переселенцям, їх тут майже 200 тисяч. Окремо віцепрем’єрка попросила переселенців, які мають рідних та близьких на Донеччині, звертатися до них, щоби вони негайно евакуювалися, адже, вони у небезпеці не лише через бойові дії, а й тому що зима буде дуже важкою і можуть бути проблеми з опаленням.

переселенці, допомога, влада, війна, Ірина Верещук

За темою:

  • Негода на Полтавщині: автівки і фури витягали зі снігових заметів
  • Військові просять речі для утеплення бліндажів
  • У Полтаві створюють реабілітаційний центр для воїнів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.