21:00 27.05

Історична мить: ФК "Полтава" виборов путівку до УПЛ. ФОТО, ВІДЕО

Вперше в історії у новому футбольному сезоні Полтава буде представлена в еліті двома клубами. 27 травня гравці "Полтави" перемогли у другому матчі плей-офф одеський "Чорноморець" (3:0) і здобули перепустку до УПЛ.

Полтава — Чорноморець — 3:0 ОТ (0:0, 1:0, 2:0)

Голи: Дегтярьов, 67, 105, 113.
Полтава (1-4-2-3-1): Кринський - Голіков, Башлай, Парамонов, Іванов - Кропивний (Савченко 60), Покотилюк - Мединський, Насібулін, Савін (Жичиков 82) - Ковпак (Дегтярьов 65).
Чорноморець (1-4-2-3-1): Новак - Романюк, Смирнов, Іщенко, Люлька (Зубейко 25) - Бобко, Оріховський - Татарков (Чорній 85), Третьяков, Ковалець - Гладкий (Матяж 106).
Попередження: Романюк 63, Смирнов 87, Савченко 97, Башлай 101.
Вилучення: Романюк 109 (друге попередження).
Арбітр - Юрій Можаровський (Львів).
27 травня. Полтава. Стадіон "Локомотив". 3 500 глядачів (вміщує 3 700).

Фоли - 22:25

Героєм матчу став джокер полтавців Максим Дегтярьов, який вийшов на поле замість досвідченого Олександра Ковпака на 65-й хвилині гри. А вже за хвилину він забив гол, який перевів гру в овертайм — ударом головою після пасу від Павла Іванова.

Вирішальними стали 30 хвилин додаткового часу, які полтавці провели значно краще за суперника. Одесити майже зупинилися, а господарі додали у швидкості та агресії і змусили гостей помилятися. Дегтярьов після помилки одеситів в обороні забив на 105-й хвилині чудовим ударом у дальній кут — 2:0. А в четвертому таймі цього суперматчу він забив третій гол, щоправда тут не обійшлося без рикошету від ноги захисника гостей Зубейка.

Історична перемога полтавців — 3:0. Команда Анатолія Безсмертного — в УПЛ! Два полтавських клуби з 12 представлятимуть наступного сезону еліту вітчизняного футболу.