ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 07.10


IT для всіх: що готує IV конференція INSANEBYTE для полтавців

2 листопада у Полтаві відбудеться IV конференція INSANEBYTE. Це найбільша ІТ-подія у Полтавській області, яка збирає не лише профільних спеціалістів, а всіх, хто цікавиться галуззю.

Наразі триває реєстрація на конференцію. Цього року вона зможе прийняти понад 500 учасників.

Цього разу конференція складатиметься з трьох потоків – технічного, бізнесового та продуктового. На учасників заходу чекають доповіді від експертів з найбільших ІТ-компаній Києва, Харкова, Черкас, Дніпра, Львова. Це практикуючі програмісти, керівники IT-компаній, засновники стартапів, юристи, фінансисти, аналітики, які відкриті для нових знань та досвіду і готові ділитися ним з полтавцями та гостями міста. 

Головна мета конференції  – привернути увагу до сфери ІТ на Полтавщині, створити IT-спільноту в регіоні, каже один зі співорганізаторів конференції Євгеній Мригін. Це затребувана галузь, яка стрімко розвивається, на неї є попит в Україні і за кордоном. На Полтавщині є багато талановитої молоді, яка може і хоче розвиватися сама і розвивати весь регіон у цьому напрямку.

Організатори зазначають, що чекають на всіх активних жителів області, які працюють, цікавляться, хочуть вчитися і розвиватися в IT сфері. Або ж шукають партнерів у цій сфері для спільних проектів. Наприклад, навчальні заклади тут можуть познайомитися з ІТ-компанії та організувати спільні навчальні курси для студентів. Такою можливістю після попередньої конференції INSANEBYTE у Полтаві уже скористалися Полтавський  політехнічний коледж і Полтавський університет економіки і торгівлі. Бізнес сьогодні також активно співпрацює з технологіями. Тож ця конференція – не лише про нові знання, а і про налагодження нових зв’язків, співпрацю та входження в галузь.

При цьому конференція буде цікавою не лише для дорослих. На учасників чекає воркшоп із робототехніки для початківців та OnAir активності - дрони, віртуальна реальність. 

Після завершення доповідей, о 15-й годині, розпочнеться панельна дискусія з ІТ спільнотою області та з представниками ІТ-кластерів з інших міст. На ній хочуть обговорити подальше структурування галузі в регіоні та можливість створення кластеру Полтавської області в майбутньому. 

Конференція відбудеться 2 листопада з 9 до 17 години у виставковій залі Полтавського міського будинку культури (Майдан Незалежності, 5). 

Для участі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням https://www.insanebyte.com/#register.

Реєстрація та участь у конференції абсолютно безкоштовні.

ІТ-форум, конференція, бізнес, молодь, технології

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.