ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 28.01


Італійці заявили про намір збудувати у Полтаві макаронну фабрику

Полтавщина може отримати багатомільйонні інвестиції з Італії - про співпрацю, розвиток та інвестиції в регіон говорили під час зустрічі в Полтавській ОДА з представниками Палати торгівлі та промисловості.

У Полтаві налагоджували співпрацю з Італією.

Це вже друга офіційна зустріч Олега Синєгубова з президентом Палати Ріккардо Ферретті та віце-президентом Палати Наталією Кашницькою.

Йдеться про суму інвестицій у 10 мільйонів євро. Той інвестор, який буде наближчий до цієї суми, тому буде запропоновано ексклюзивні умови, – зауважив Олег Синєгубов.

Він також повідомив про відкриття інвестиційного офісу, де всім інвесторам буде надано супровід по всім інстанціям, щоб легко оформити всі необхідні документи.

Ріккардо Ферретті заявив, що хотів би почати співпрацю з агропромислового сектору, так як Україна багато експортує сировини до Італії і він би хотів, щоб також був експорт і готової продукції, зокрема продуктів харчування. Окремо говорили і про туристичний потенціал.

Під час зустрічі Ріккардо Ферретті та Олег Синєгубов підписали Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Палатою торгівлі та промисловості Італія — Україна та Полтавською обласною державною адміністрацією.

Зазначений меморандум передбачає співпрацю, зокрема, у таких сферах як міжнародна торгівля та просування товарів, технологій та знань; захист інтересів інвесторів та сприяння веденню бізнесу; впровадження інновацій; екологія, енергоефективність; фармацевтика та медицина; міський транспорт та система розумного міста.

інвестор, співпраця, Італія, бізнес, влада, ОДА

За темою:

  • Полтавщина утримує лідерство за обсягами виробництва молока в країні
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.