09:06 09.07

Іванов завоював "срібло" чемпіонату країни з триатлону на олімпійській дистанції

У Вишгороді відбувся головний національний старт сезону - чемпіонат України на олімпійській дистанції, за підсумками якого наш земляк Іван Іванов завоював срібну медаль у чоловічій першості триатлетів.

Іванов фінішував із результатом — 1 година 57 хвилин 00 секунд. Він програв Дмитру Маляру (Дніпропетровська обл.) 35 секунд.

Цікаво, що після плавання і велогонки Іванов і Маляр мали однакові результати. А потім у процесі переодягання від велогонки до бігу Іванов програв Маляру дві секунди, а на самій біговій дистанції поступився майбутньому чемпіону ще 33 секунди.

У підсумку наш земляк на фініші відстав від дніпрянина, який фінішував із часом — 1:56, 25 — на 35 секунд, які він "розгубив" на останній частині дистанції.